SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockerskål 4914175
nr 491 4175
Sockerskål
nysilver, Brease, Sent 1800-tal, höjd: 32
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 17:07:20
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.